Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cítím se líp. Děkuji

(Yveta, 18. 11. 2013 20:36)

Dobrý den paní Jano,
teprve teď jsem se dostala k PC, tak se nezlobte, že se ozývám až nyní. Ale myslím na Vás pořád, mám té naší seance plnou hlavu. V každém případě můžu potvrdit, že jsem se ohromně zklidnila. Taková ta nervozita, která byla ve mně, je pryč. Se synem je to úžasné, mám k němu daleko lepší vztah. V ten čtvrtek, když jsme se potkali v Ostravě, jsem měla tak strašnou radost, že ho vidím a že ho mám, že jsem přímo na ulici dostala záchvat smíchu. Chudák se na mě díval a asi si myslel, že jsem se zbláznila.
Manželovi jsem trochu popsala, kde jsem byla a co se dělo. Má na to svůj názor, ale beru to. Já jsem spokojená, že se cítím daleko líp a to je hlavní. Takže ještě jednou moc děkuji. Kdyby něco, vím, že se na Vás můžu obrátit. A určitě o RUŠ řeknu dalším, kteří by to mohli potřebovat a dám i Váš kontakt.
Mějte se krásně. Yveta

Práce s Janou a RUŠ

(Iva Krejčí , 17. 11. 2013 20:12)

S Janou jsem se seznámila někdy na jaře 2013. Byla jsem ve " schizofrenním" stavu díky muži, který mě již dlouho trápil a ponižoval a já od něho nedokázala odejít. Zkoušela jsem SRT, klíč k životu, reiki, regresní terapii. Každá z těch technik mi pomohla, ale jen jako by posbíraly drobky z jedovatého koláče. Teprve až RUŠ !!! Hned první sezení ukrojilo pořádný kus problému. Pak druhé a třetí a jsem z toho venku. Nemusím říkat, že jsem si odblokovala spoustu záležitostí vzniklých ve vztazích v minulosti. Dnes se cítím volná. Mám se ráda a těším se, že mohu sama svobodně tvořit svou budoucnost a to dokonce lehce. Nic z toho co mi "napovídali rodiče a jiní v minulosti neplatí". Necítím omezení a když ano, zpravidla si je dokážu sama odstranit. Také okolí registruje pozitivní změny. Chci Janě moc a moc poděkovat. Je to úžasný člověk na svém místě. Mým přáním je také se tak najít. Děkuji děkuji, děkuji

dotaz

(Radka, 1. 10. 2013 14:54)

Dobrý den,našla jsem vaše stránky přes facebook takovou víceméně
náhodou.Velmi mě zaujaly.Chtěla jsem se zeptat kde terapie probíhá.Já jsem z Českého Těšína. V životě mi v podstatě nic nechybí,přesto stále cítím vnitřní nespokojenost.Budu ráda když mi odpovíte.Moc děkuji Závodná
Můj email je 1zavodna@seznam.cz

Hluboká vděčnost

(Míša, 27. 8. 2013 9:50)

Chtěla bych moc poděkovat za čtvrtek. Terapie byla velmi intenzivní a pro mne velmi hluboká.
Až do večera jsem spala a vzpamatovávala se z těch silných zážitků.
Okamžitě se změnil můj pohled na svět, spousta věcí mne přestala vytáčet a štvát a když už se objeví něco, kvůli čemu se mi zvýší tlak, okamžitě si na vás vzpomenu, usměju se a s lehkostí situaci přejdu.
Mám v duši velmi osvobozující pocit a lehkost.
Moc děkuji. Míša Š.

Re: Hluboká vděčnost

(Jana van Copenolle, 27. 8. 2013 10:27)

Míšo, děkuji také za pěkná slova a za super práci. Mám radost a teď už si co nejvíc udržet smích a nadhled. Přeji krásný den i život. Jana

Re: Re: Hluboká vděčnost

(děkuji, 31. 8. 2013 9:29)

Zničený ale je to skvělé

(Jirka, 25. 7. 2013 10:50)

Milá Jano.
Po včerejší terapii a následné jízdě na kole jsem padl do postele a nemohl jsem hýbat ani rty, když se mě můj nejmladší na něco ptal.
Po jednom dni je asi předčasné hodnotit, ale přesto... Bolesti břicha a stavy úzkosti při každém pohledu na manželčin mobil zmizely.
Syn zase nabíral, že bude agresívní a stalo se přesně to, co jsem si přál. Jenom jsem se na něho podíval a řekl jednu klidnou větu a on se zklidnil a přestal.
Včera jste mě fyzicky úplně zničila (doufám, že já Vás ne), ale stálo to za to. Cítím se skvěle.
Mějte se krásně a strašně moc děkuji!!!
P.S. Manželka uvažuje, že k Vám zajde taky.

Milá Jani

(Iva, 4. 7. 2013 23:06)

Díky za to co děláš, to poznání že život je radostný ,štastný,veselý, zábavný,prostě takový jaký ho chceme mít a ještě díky tobě vědět jak na to, je úžasné.Každé setkání s tebou je pro každého přínosem.Jsem ráda ,že se ti daří a přeji Ti hodně úspěchů ve tvé práci.Ať je co nejvíce lidiček kteří vědí jak šířit lásku a být šťastný,užívat si života.
Pejsek u nás zůstal, krásná zkušenost. Iva S

Vnitřní klid

(Zuzka, 27. 6. 2013 13:37)

Myslím, že nadpis vystihuje vše, v životě jsem se necítila tak klidná a smířená, přítel ze mě nemůže vyjít z úžasu jak jsem v pohodě :-). Děkuji moc!

Zázrak

(Olga, 18. 6. 2013 6:53)

Dobrý večer Pani Jano ( nebo spise Jani). Ani Nevím jak Vam poděkovat, ale tohle je zázrak. Jste výjimečná zena, hlavně moc zlata. Jsem přesně takova, jak jsem si přála. Vrátili jsme se zpátky jako rodina k sobě, akorat partner tu novou Oli nezvládá. Je podrážděný a víc pije . Mějte se moc hezky mockrát Děkuji. Olga k.

Re: Zázrak

(Jana van Copenolle, 18. 6. 2013 6:57)

Olinko, to je skvělé. No jo, ono to nese někdy otřesy, návraty k sobě. Máte náskok, tak teď najít v sobě hodně trpělivosti, lásky a pochopení k němu a uvidíte, jak se to bude vyvíjet. Mějte se čím dál tím lépe a štastně. Po tom, co z vás konečně spadlo po těch letech si už užívejte život, a s vámi i vaše děti.

Poděkování

(Miroslav, 3. 6. 2013 20:26)

Před časem jsem Vás požádal o terapii pro známého, který byl ve velmi svízelné situaci. Již po telefonátu s Vámi jsem poznal změnu jeho nálady a myšlení.
Po návštěvě u Vás byl on sám velmi překvapen a spokojen-
Moc Vám díky.
Krásný večer. Miroslav.

Re: Poděkování taky ode mne

(Jana van Copenolle, 4. 6. 2013 23:38)

Děkuji moc Miroslave, to mě moc těší a jsem ráda, že mi to píšete. Ne každý klient chce takové zpětné info udělat a tak mě to vždy potěší. mějte moc krásné dny Jana

Nejen pro chlapy

(Bogdan Niemiec, 27. 5. 2013 20:43)

Zdravím všechny co se zrovna rozhodují. Jelikož jsem člověk, který se emocím a projevování pocitu do svých 29 let vyhýbal, RUŠka pro mně je vždycky solidní záhul, proto bych chtěl moc poděkovat paní Janě. Spolu jsme našli spousty věcí, které ovlivňovaly můj život.Opět to bylo těžké ale nelituju.Fajn pocity po RUŠce ve mně pořád zustávají, poprvé tak dlouho.Děkuju Jano, děláš to moc dobře.A co vy chlapáci co se trápíte a nevíte co s tím nebo vy, co ve skrytu duše víte, že na slovech vaší partnerky opravdu něco je. Chcete opravdu něco změnit? Stačí se jen rozhodnout. Já jsem to udělal a nestydím se za to. Bylo to těžké ale výsledek za to stojí! Doporučuju. ... tak co chlapáci jak jste se rozhodli?

terapie mi pomohla

(Táňa, 19. 4. 2013 13:12)

Milá Jano,
jsem ráda,že Vám můžu napsat,že mi Vaše terapie pomohla.Cítím se o hodně lépe a dovedu si o hodně víc nebrat věci osobně a dívat se na ně s nadhledem.Vaše myšlenka dívat se na manžela jako na trenažer(vidět, co ještě mi na něm vadí) ,je výborná.Pořád si ještě uvědomuji věci,které s Vaší terapií souvisí.
Ráda se někdy zúčastním akcí,které pořádáte.

Přeji Vám krásné jarní dny a těším se někdy nashledanou.
Táňa

Tak nějak lehčí (aniž by člověk zhubnul) :)

(Jana, 17. 4. 2013 10:44)

Milá Jani, co napsat k metodě RUŠ, nějak mi chybí slova. To se prostě musí zažít! Jsem vděčná za to, že jsem Vás poznala a velmi ráda se zúčastním dalších akcí, které budete pořádat. Budu vřele doporučovat všem, kteří touží žít lehčeji, čistěji a veseleji.
Hezké dny přeji a těším se na další shledání.
Jana

Zdravím tě Janičko

(Marcela, 5. 4. 2013 18:32)

a chci moc poděkovat za to, jak ses mi v úterý věnovala. Mohu Ti říct, že jsem přijela odpoledne domů a spala a spala a spala. Byla jsem překvapená, jak mě to zmohlo :) . No ale jak jsi sama říkala, udělaly jsme kus práce. Dnes jsem byla na kontrole u lékaře - výsledky jsou stejné jak před 4 měsíci, což pro mě zní optimisticky. Navíc jsi mi dodala hodně optimismu a díky za poslaný odkaz na práci Marka Komissarova - úžasně zajímavé.
Měj se krásně, ve čtvrtek se uvidíme :)
Marcela

Přednáška v Ostravě & Oriflame

(Barbora, 18. 3. 2013 0:09)

Dobrý den, zajímá mne přednáška v Ostravě v Oáze poznání. Na stránkách se píše, že se koná ve středu 8. 4. 2013. Leč to je pondělí, takže se jedná o pondělí 8. 4, nebo o středu 10. 4.?
Také mě zaujala Vaše spolupráce s Oriflame. Co říkáte na hojné používání parabenů v přípravcích této firmy, nevadí Vám to u kosmetiky, která se označuje za přírodní? A jak je to s částicemi hliníku v deodorantech Oriflame?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den!
barboraOZ@hotmail.com

Děkuji...

(O., 1. 3. 2013 13:34)

Zářící oči, v nichž odráží se nebe,
svým pohledem hladí všechny okolo sebe.
Spontánní smích, co její rty stále zdobí,
harmonii radosti a štěstí v ostatních snoubí.
Ladný pohyb, co její křehké tělo umí roztančit,
o její energii a síle nám dává přesvědčit.
Její dotek, její objetí hřejivé,
Zemi s Nebem jimi ona v sobě spojuje.
Myšlenkám tvar a jasnost dát dokáže,
krokům zas lehkost, směr i cíl ukáže.
Tolik tajemná a vzdálená je,
ta hvězdička, co stále se raduje.
Myšlenky na ni pořád se vrací,
stala se podnětem, sny i inspirací.
Za možnost ji potkat životu děkuji,
za její bytí na tomto světě se raduji :-)

Re: Děkuji...

(Jana, 3. 3. 2013 17:28)

úžasné a moc moc mě to potěšilo.Nemám jak a jinak poděkovat tvůrci a a tak aspoň takto posílá hvězdička samá zářivá sluníčka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »