Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Gabriella, 9. 6. 2011 21:31)

Achojki Janulko,
je to už pár týdnu, co jsem u Tebe byla na RUŠku.
Je mi mnohem lépe. Musím také uznat, že ty 4 hodiny utekly tak strašně rychle, ani se tomu nedá věřit, pár dnů po terapii jsem si také nemohla na mnohé věci vzpomenout, ale postupem času se mi vybavily.
Musím přiznat, že terapie není procházka růžovou zahradou,jak se říká, ale je to neskutečné. Jak mi bylo řečeno, že se o nedá popsat, tak až po tom, co jsem terapii prodělala, tak také přiznávám, že se ty pocity nedají úplně popsat.
Ale když to zhodnotím, tak terapie mě nastartovala správným směrem.
Opatruj se a doufám, že se brzo někde uvidíme :o)

Poděkování

(Radim, 18. 5. 2011 9:32)

Rád Bych Vám podekoval za příjemný den, který jsem měl možnost prožít ve Vaši společnosti na terapii metody RUŠ. Celá terapie byla pro mě velmi obohacující, Děkuji, za RUŠku, protože jsem nepoznal nic, co tak rychle a nastálo funguje.... jsem víc klidný, vyrovnaný. Mám víc lásky a síly přijmout věci takové, jaké jsou. Už nejsem závislý na svých nejbližších a jsem schopen jim poprvé z upřímného srdce přát to nejlepší a akceptovat jejich cestu životem.
Rozhodně se ještě ozvu, jak se věci vyvíjejí, Nakonec chci poděkovat za vše, co jste pro mě udělala, nesmírně si toho vážím. Přeji Příjemný večer, Radim

Proměna kamarádky

(Jana, 18. 5. 2011 9:28)

Ahoj Jani:))),

chtěla jsem Ti moc poděkovat, možná si na mě vzpomínáš a možná ne, to je jedno. Poslala jsem k tobě svou nejlepší kamarádku, a ona byla den šťastná a pak nic. Mávla jsem nad tím rukou, s povzdechem, že snaha byla. Ona mi s omluvou řekla, že ji to nezabralo. Ale v pátek jsem s ní seděla a ona povídala a první věc, řekla, že problémy v práci hází prostě za hlavu:)) už si snich nic nedělá ignoruje je, druhá věc, bude se stěhovat, město, kde žijí, nesnáší - žít tam chtěl manžel a teď mu prostě oznámila, že vybere někde jinde jiný byt a on souhlasil, to je super:)). Třetí věc : už dříve mi řekla, že by pro sebe chtěla životní pojištění, zbytek rodiny ho má, jen pro ní prý jaksi není treba. Nejde tu o tu pitomou životku, i když v dnešní době to je dobrý nápad, jde tu o to, že začíná věřit, že ona má svou cenu.A to je úžasné, jsi úžasná...

Poděkování

(Sylva, 26. 4. 2011 21:56)

Dobrý den Jani,
ty čtyři hodiny terapie u Vás uběhly jako voda a díky Vašim zkušenostem, jsem stihla na sobě udělat kus práce. Připadám si teď mnohem vyrovnanější, také s matkou teď můžu mluvit v klidu a bez emocí a vůbec mě nevyvádí s míry to , co dřív.
Navíc se mi podařilo, díky Vám ,objevit velmi hluboký a silný blok, o kterém jsem neměla ani potuchy a konečně pochopit, proč se mi děje , to , co se mi děje. Vím, že tím moje práce na sobě nekončí, ale vy jste mi dala naději, že i zdánlivě neřešitelné problémy se dají řešit. Za to Vám mnohokrát děkuji. Sylva

Výsledek v praxi

(Irena, 7. 4. 2011 8:19)

Ahoj Jani,
chtěla jsem ti říct, že se mi splnilo mé mnohaleté přání...orgasmus penisem :-).
Došlo i na slova Jánošíkovy babičky z filmu Jánošík (bezva film): To, co chceš dostaneš, až když to nechceš!
Díky dočištění na RUŠce a bezva mužskému, kterého mám, jsem to včera zažila a určitě né naposledy. Ikdyž to léta nebylo možné, tak jsem cítila, že by to určitě jít mohlo, jen bloky tomu bránily.
Tak ještě jednou díky za metodu, kterou umíš a možná se zase uvidíme...do roka a do dňa :-)...kdo ví...
Přeji krásné jarní dny :-).
Irča
PS: dnes jsem si chtěla připomenout s čím jsem u tebe byla a mám tam příjemně prázdno, vůbec si nemohu vzpomenout na téma..

Neuvěřitelné se stalo skutečností

(Monika, 20. 3. 2011 2:25)

Dobrý den Jano.
Tak nevím jak ty následující dny popsat, když jsem od Vás v pátek asi před 3mi týdny odešla. Snad jen slovy:
"Neuvěřitelná lehkost bytí".
Kdybych měla popsat, co se vlastně ten den a po té co jsem od Vás odešla stalo, tak kdyby mi to někdo vykládal, tak tomu jen stěží uvěřím.
Když jsem od Vás v pátek odešla, tak asi tak po 2 hodinách na mě padla obrovská únava. Šla jsem se osprchovat a pak jsem jsi šla lehnout.
Mezi sprchou a únavou jsem telefonovala a mluvila se svým otcem bez jakýchkoliv problémů (nemluvila jsem s ním asi dva roky a před tím asi 10 let... možná i více). Žádný smutek, ani zlost, ani nenávist, pouze klid a radost, s dohodou, že se uvidíme následující den u jeho bratra a mého strýce, kterého jsem neviděla a ani s ním nemluvila (kvůli otci) asi 15 let. Když jsem se probudila, tak mi telefonoval starší bratr, že jsou s mým otcem v restauraci, mladším bratrem (mladší bratr odmítl v posledních letech také zcela komunikovat s mým otcem a teď byl dokonce ochoten se s ním sejít a mluvit s ním) a tetou dalším strýcem (také bratr mého otce, kterého jsem neviděla asi 20 let). Bylo skvělé, že jsme si s tetou a strýcem předali telefonní čísla a domluvili se, že se uvidíme. 20 let jsme se neslyšeli! Prostě neuvěřitelné - "Aneb ledy se dali do pohybu" Prostě přišlo Jaro.

Můj muž mi řekl, že jsem se změnila, že jsem se rozzářila a že jsem taková, jako když mě poznal před 15ti lety. ( V posledních letech jsem byla opravdu velmi nešťastná). V sobotu ráno jsem se po cvičení 5ti Tibeťanů při meditaci cítila nádherně prázdná. Knedlík v krku a kámen v žaludku mě již netížil. A pak v sobotu odpoledne na návštěvě u strýce jsem dokázala vedle svého otce klidně sedět a povídat si s ním, bez nepříjemných pocitů a pocitů křivdy. Nemusela jsem pít alkohol (jako při posledním setkání před dvěmi lety) abych s ním vůbec dokázala hovořit. V neděli jsem po velmi dlouhé době zažívala pocity štěstí a spokojenosti, které se mi již delší dobu vyhýbali a já je přestala téměř znát.
Navíc co bylo ještě zvláštní, bylo to, že asi po třech dnech jsem měla pocit, že neuběhli pouhé tři dny, ale několik let a možná i staletí - zkrátka velmi dlouhá doba - tohle nedokážu nějak popsat. Bylo to zvláštní.
Závěrem: A neuvěřitelné se stalo skutečností (mohla to být samozřejmě pouhá shoda náhod, ale těch náhod bylo tolik, že tomu prostě nevěřím.) Lépe zvládám antagonistické chování, které mám teď v práci a pochopila jsem spoustu věcí, proč se dějí nebo děly, proč se chovám (chovala) tak či onak. Ale chce to ještě na sobě pořádně zapracovat. Mám toho ještě hodně na čistění a už jsem začala taky sama na sobě pracovat a funguje to. Možná však bude potřeba k Vám ještě přijet kvůli staostem, s kterými třeba nubudu umět pohnout nebo umět pochopit. Věřím, že mi v tom pomůžete.
Takže Díky a přeji vše dobré. Monika
Pozdrav

(Ladislav z Brna, 18. 3. 2011 11:58)

Ahoj milé děvče,
musím uznat, že máš pořádný záběr aktivit. Snažím se vytvořit str. pro RUŠ a narazil jsem na ty tvoje.Velice mne zaujaly a inspirovaly.Děkuji, že jsem Tě mohl poznat. Jsi úžasná Bytost. Přeji Tobě,ale i sobě, aby co nejvíce lidí poznalo sama sebe i třeba s naším přispěním.Měj krásné dny

Poděkování

(Lenka, 23. 2. 2011 14:39)

Milá Janičko,
s odstupem páru dní, kdy jsem pod Vaším vedením prošla metodou RUŠ, se cítím moc fajn.
Když jsem od Vás odcházela po terapii, cítila jsem se lehká, jako by ze mně spadl balvan, který jsem vláčela. A přitom jsem ani netušila, že mě to tak tíží. Věci teď beru s větší lehkostí a nešílím pokud se něco nestihne hned. Vztah s dcerou je ještě pěknější než byl a pochopení je oboustranné. Nemusím ji přemlouvat ať se učí a ať mi pomáhá, protože to jde najednou všechno samo.
A za to Vám mnohokrát děkuji. Za to, že tady pro nás jste, a že nám pomáháte.
Přeji Vám kouzelné dny a mějte se báječně. Lenka

včerejší sezení

(Maruška, 16. 2. 2011 22:30)

Janinko, moc děkuji za super mailíky i za včerejší sezení. Mám úplně jiný pocit. Najednou jsem plná síly a zdá se mi, že vše zvládnu s přehledem. Dnes jsem byla jako každý týden na psychoterapii a najednou jsem si uvědomovala, že tam nemám co řešit. I paní psycholožka mi nabídla, že se pro jistotu uvidíme tak dvakrát, třikrát a pak dle potřeby. Dnes mne čeká schůzka s manželem ohledně záležitostí před rozvodem a já si z toho kupodivu nic nedělám a nemám STRACH. Doufám, že mi tento stav už vydrží. V každém případě předpokládám, že mi to celé teprve v plné síle dojde během několika dní, nicméně už teď se cítím úplně jinak. Rozhodně se ještě ozvu, jak se věci vyvíjejí, prozatím Ti ještě jednou velmi děkuji, neboť jsme včera udělaly velikáááááááááááánskýýýýýýýý kus práce, především Tvou zásluhou a těším se na shledání na meditaci. Jen mi prosím ještě ťukni v kolik je první. Vím, že v DDM Orlová v pátek 25.2., ale hodina mi utekla. Ještě jednou móóóóóóóc děkuji. Děláš skvělou práci. Majka


Břišní tance

(Lidka, 18. 1. 2011 9:23)

Ahoj Janičko,
Je tomu už asi 2 roky co jsem se rozhodla jít na břišní tance v Orlové a
přemluvila kamarádku, aby šla se mnou a to bylo mé nejlepší rozhodnutí, které jsem
učinila. I když jsem málem nakonec nešla. Můj manžel vyváděl jako snad nikdy.
Ale díky kamarádky jsem tentokrát neustoupila a šla za svým. Od tebe jsem se jakoby vznášela, ale doma dusno a kravál, tak ta krásná atmosféra ve mne byla rázem pryč. A just to nevzdám, říkala jsem si. Bylo to takové zvláštní, jako bych najednou byla v jiném světě, takový tunel s krásným jasným světýlkem na jeho konci, které jakoby zvalo, pojď za mnou, za krásným snem. Ten sen je: měj se ráda takovou jakou jsi. Děkuji Bohu za to, že mě přivedl k tobě, protože skrze tebe mi ukázal cestu, jak si začít vážit sama sebe, ale to víš, nešlo to tak rychle, jak to teď píšu, ale všechno má svůj čas a spoustu věci musí uzrát aby člověk pochopil. Proto tak ráda chodím na břišní,nabít se a trošku si cucnout Tvé úžasné energie. Před vánoci jsem si koupila knihu Žádná setkání nejsou náhodná a hlavní myšlenka je, že každý človíček je posel od kterého se něco naučíš. Ano jsi toho příkladem. Pak jsem si dostala knihu Čtyři dohody kterou máš na svých stránkách a kterou jsem jen zběžně prolétla, nebyla jsem ještě připravená, se ji řídit. Už ji čtu po druhé a je super. Začínám se ji řídit a cítím se opravdu lépe, však víš, že není jednoduché najednou se chtít změnit, ale chtít je krok dopředu. Chci hrozně moc k Tobě na RUŠ, a snad se mi povede co nejdříve. Už se moc těším na břišní a na těch pět večerů meditací, zjistila jsem to teprve včera, snad bude ještě místo. Měj se moc fajn Lidka

Změnil se mi život. Děkuji.

(Rosťa (Orlová), 20. 12. 2010 12:12)

Dobrý den přeji paní Jano. Jsou to 3 měsíce, co jsem byl u Vás na regresní terapii (RUŠ). Od té doby se mi změnil život. Během týdne po terapii jsem se začal cítit úplně jinak, otevřely se mi nové obzory. Vrátil jsem se pocitově do doby před patnácti, dvaceti lety, všechno ze mně spadlo, vnímám svět úplně jinak, z jiného úhlu. Vnímám realitu do větší hloubky. Jsem jiný člověk, svobodný, volný, klidný, nestresuji se. Vše řeším s lehkostí, pociťuji obrovskou úlevu. Ve všem nacházím souvislosti, věci dávají smysl. Pociťuji k lidem větší upřímnou a čistou lásku, pochopení. Na světě je strašně krásně. Je to neuvěřitelné, je to obrovská změna v mém životě. To poznání, pochopení je osvobozující. Děkuji a přeji všem, kteří tyto stránky čtou, aby skokem změnili svou realitu blíže ke štěstí, lásce a radosti ze života.

Poděkování:)))))

(Jana Szarowská, 11. 12. 2010 16:03)

Dobrý den paní Jano,

můj život se od té doby,co jsem u Vás byla změnil, ano cítím a to je skvělé. Včera mi kamarádka dala přivonět 2 vůně, rozeznala jsem rozdíl, dokonce jsem posoudila, která se mi líbí více.To je určitě skvělé a děkuji Vám za to.

Poděkování

(Petr, 7. 11. 2010 10:26)

Dobrý den paní Jano,chtěl bych poděkovat za Vaší terapii.Cítím se mnohem lépe jako bych zhodil velké břímě a taky se mi zlepšily mé fyzické problémy.Teď když vím jak na to ,tak v tom budu pokračovat ,aby život byl stále tak nádherný.Přeji Vám hodně štěstíčka a zdravíčka.Petr.

Nádhera

(Petra , 7. 10. 2010 13:15)

Ahoj Janičko, nikomu se nedá popsat co jsem u tebe zažila, byla to horská dráha emocí, která měla nádherný konec. Teď jsem jistější, klidnější, otevřelas mi nové obzory a já ti moooooc děkuji. Věci začínají dávat smysl, vše vidím v čisté pravdě a rozhodně v poznání budu pokračovat. Není nad to když je člověku krásně na těle i na duši:)měj se moc krááásně.Peťka

ZÁZRAK

(Standa, 18. 9. 2010 21:20)

Ahoj JANI nikdy nedokážu slovy vyjádřit jak jsem ti vděčný.Díky tvé terapii se stal ze mě úplně jiný člověk.Otevřela jsi mi oči a ukázala smysl života.Díky tobě jsem pochopil sám sebe a udělal několik životních rozhodnutí která jsem dlouho odkládal.NIKDY nezapomenu co jsi pro mne udělala.Hodně štěstí do další práce a také v osobním životě.Standa.

Úleva

(Lenka, 16. 9. 2010 23:04)

Jani, děkuji moc za vše, jsi andělská bytost, kouzelná a krásná žena a báječná
terapeutka. S úžasným vnitřním klidem, nadhledem a grácií jsem dnes prožívala situace, které mi ještě nedávno způsobovaly trápení. A světe div se - najednou jsem si stejnou situaci báječně užívala, usmívala se, bylo mi krásně.
Ne, nejsem cvok, jen jsem byla na RUŠ !!! Jani, jsem svobodná,
volná a klidná. Nikomu nepřeju ty měsíce trápení a zoufalství a beznaděje, které
mám za sebou.

Poděkování

(Aleš, 14. 9. 2010 12:31)

Dobrý den paní Jano, po terapii se mi značně ulevilo a během následujících dnů mi začaly mizet ze života situace, jež mi až dosud vadily. Také se cítím klidnější a uvolněnější, ještě jednou děkuji za vše :)

Vyčištění

(Marcela, 12. 9. 2010 20:09)

Dobrý den paní Jano,
> moc Vás zdravím a chci se s Vámi podělit o radost ze svého malého "zázraku":-)
> Po vyčišění u Vás se mi ztratily hnisavé boláky, které mě řadu let trápily na
> zádech. Teď mám kůži na zádech úplně čistou a hladkou a dokonce mi zmizely
> jizvy, které mi tam po nich zůstávaly.
> Když jsem to ukázala dceři, koukala na to s otevřenou pusou.
> Je vidět, že ty křivdy, které ve mě hnily, jsou pryč.
> Děkuji:-).

Pochopení

(Marcela, 1. 9. 2010 14:30)

Včera jsem si na vlastní kůži vyzkoušela metodu RUŠ.Dnes se cítím skvěle a taková celá nová.Jsem veselá, bez svých obav a strachů, mám obrovskou chuť do života a těším se, co mi přinese:-).Než jsem oslovila paní Janu a vyzkoušela metodu RUŠ, trochu jsem tušila, kde a proč jsou mé bloky,s ní jsem objevila spoustu dalších a hlavně poznala souvislosti a pochopila řadu věcí a událostí, které jsem prožila.To poznání a pochopení je osvobozující a odpuštění přináší úlevu.

DĚKUJI

(Bětka, 16. 8. 2010 22:11)

moc mi to sezení pomohlo :) jsem hned šťastnější :)už vím, že všechno má svůj důvod a že mám brát věci takové jaké jsou :) a za to Ti patří největší dík :)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující »