Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

New software XRumer 16.0 + XEvil 3.0 solving more than 8400 type of CAPTCHAs

(TwilaCed, 11. 12. 2017 3:57)

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too;)

XEvil 4.0 breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaAlutt, 8. 12. 2017 20:34)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Revolutional package XRumer 16.0 + XEvil solving ANY hard captcha

(ClaudiaprOpe, 17. 11. 2017 12:39)

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

P.S. XEvil 4.0. solve Google ReCaptcha2 too;)

Test, just a testTest, just a test

(Argulsefese, 5. 5. 2017 13:28)

Život se mi nezměnil na ruby, jen pocity a vnímání jsou jiné

(Zuzka, 12. 7. 2014 11:16)

Ahoj Jani,
přeji krásné soboní ráno, či dopoledne a říkám si, že se s Tebou musím podělit o poznání, ke kterému jsem dospěla.

Je sobota, ležela jsem v posteli a nechtělo se mi vstávat, tak jsem lebedila, četla jsem si a na nic nemyslela. Pak jsem vstala, udělala jsem si snídani, umyla hlavu a najednou se mi rozsvítilo.
Je sobota a já vůbec nic necítím. Žádný smutek z toho, jsem tu jsem sama, žádnou lítost z toho, že je celý den přede mnou a já nemám plán....prostě vůbec nic.
Je mi krásně, je mi lehce a dělám si co jen chci.
Není to úžasný?
Život se mi nezměnil na ruby, to ne, jen pocity a vnímání jsou jiné a tolik nebolí :-))
V úterý odjíždím na dovolenou do Turecka, moooooc se těším :-)))

Moc Ti za všechno děkuji, jsi úžasná bytost :-)
jen a jen krásné dny Ti přeji,
Zuzka (Ústí nad Labem)

Nádherná a profesionální

(Martin, 16. 6. 2014 0:04)

V sobotu jsem byl přítomný Jančiny výuky břišního tance. Už dlouho jsem neviděl takovou jemnost,grácii,erotično,krásu....Děkuji Janičko byla jsi nádherná a velmi profesionální.Moc pěkné!!

Re: Nádherná a profesionální

(Jana Cop, 16. 6. 2014 0:06)

OOOO, děkuji moc. To mě mooooc těší. Jako pohlazení po duši. Dík, že jste přišli Martine. I Vlaďce, byla jsem moc ráda.

Můj příběh o hledání smyslu života

(Svatava, 15. 6. 2014 23:43)

Jani, ráda opětovně dojdu na akci s Vámi, až zas bude v Karviné.
Ty dvě (o RUŠ + Pán mysli...) mi daly nový impulz v přístupu k sobě, za což moc děkuji.

Před 26 lety po operaci dělohy jsem začala hledat smysl svého života, nechtěla jsem už žít tak jak lidi kolem mě... Nevyhovovalo mi to.
V momentě, kdy jsem se rozhodla, se mi přikopla kniha R.Moodyho "Zivot po životě", ta úleva, že je vše jinak, vnitřně jsem se vším v ní souhlasila, jako s znovu nalezeným ztraceným pokladem. Pak už to jelo samo, tituly různých autorů se hrnuly, bylo jich velké množství, každý z nich mě něčím zasáhl a něco ve mě zanechal.
Hledala jsem sebe samu. Svízelná, bolavá cesta, lekce stíhala lekci, naštěstí jsem ji vnímala jako největší dobrodružství svého života. :-)
Odmítla jsem se nechat vláčet negativními náhledy na život a dění kolem sebe a vše vzalo ještě rychlejší a rozmanitější spád.
Prošla jsem kurzem Sebeléčení vlastní energií, doma cvičila Pět tibeťanů, později přešla na Taiči, zúčastňovala se Rodinných konstelací, prošla kurzem SRT...vše mě formovalo, slzy tekly, náhledy na svůj život se měnily a měnily...

Během té doby mi zemřeli s odstupem asi 10 let maminka a tatínek, první mě zdrtilo a odnesla jsem to zdravotními potížemi, druhé úmrtí v době, kdy jsem řešila dost složitou finanční situaci a vztahy se sestrou, jsem onemocněla se štítnou žlázou (přes velkou žravost šla má váha rapidně dolů), jsem i v nemoci dokázala při dvouměsíčním tatínkově umírání hodně pro nás získat, nevím odkud se ta nádherná síla lásky mezi námi vzala, v dětství byla jen poslušnost a respekt, po jeho smrti jsem cítila jen lásku a při pohřbu jsem v hrobě zahlédla světlo...

Celestýnské proroctví jsem četla na dvakrát, poprvé jsem nemohla dál, až po pěti letech jsem je dokončila... Don Miguel Ruize byl přímo pro mě revolucí, něco je už ok, ale je toho ještě hodně přede mnou...vždy se přikopne ta pravá kniha a v ní ta pravá myšlenka... bylo jich mnohem víc...

Roku 2011 přišlo však ještě třetí zdravotní zastavení, divila jsem se proč, vždyť už tolik toho dělám správně... Vážně?! Po 4 měsících ležení na jednom boku díky vyhřezlé plotýnce v páteři, jsem si konečně začala chránit tělo a energii v něm. Konečně mi došla spousta věcí.
V té nemilé bezmoci jsem se hned rozhodla pro zdraví, dbala rad lékařů + přidala vše, co jsem se naučila, včetně veselé mysli a neuroložka mi řekla, že mě viděla už na operačním sále, žasla, že mě má tam nahoře někdo rád :-), když mě před ní ochránil, obvodní mé rychlé uzdravení z onoho stavu nechápe dodnes, vždy je u preventivek vzpomíná :-).

Proč to píšu? Před Vaší přednáškou jsem cítila, že jsem se stopla, nemohla jsem přijít na to, co mě drží a nechce pustit dál?
Vámi vedené meditace (spolu s tím, co jen jinými slovy mluví už o tom, s čím vnitřně souzním) mě posunuly dá se říci víc zas k sobě a ke světlu.
Vnímám to, jako osvěžení a moc za to děkuji.

Taky děkuji za vyslechnutí mého příběhu.
Zdraví Svaťka
(svatako@post.cz)

Re: Můj příběh o hledání smyslu života

(Jana Cop, 15. 6. 2014 23:47)

Sva´tko, to je moc pěkný příběh. V mnohém jsem cestu měla stejnou, poznávání sebe. Knihy úžasné. Noví lidé a zázraky na cestě poznání. Nové cesty, možnosti. Taky tolik toho, co bylo třeba pročistit , zpracovat. Pustit lpění. Odhazovat zátěže. Jsme o kus dále a mnohem vědomější. Je to hodně uspokojující být blíž a blíž sobě. A bohu, všemu zárověň. Ať se vám moc daří dále a jistě se brzy potkáme. Jana

Změna náhledu na vše.

(Jana, 14. 5. 2014 17:35)

Jani, přeji hezký nedělní večer. Je to již několik dní, co jsem byla na terapii. Potřebovala jsem to nechat trošku uležet a vstřebat, než dám své poznatky do nějaké souvislé srozumitelné textové podoby.
Předně moc děkuji, že jste mě přijala a že jste se mi s plnou péčí věnovala. Moc děkuji.

Jak jsem již na úvod uvedla, vůbec jsem neměla představu, proč jsem se k vám na terapii dostala. Byla jsem přesvědčená, že s minulými událostmi jsem již srovnaná a že léčení nějakých dřívějších bolestí již ve mně proběhlo a že jsem jak se říká "happy" Když jste chystala ty kapesníčky, říkala jsem si sama pro sebe, že už mě jen tak něco nerozpláče a moje minulost už vůbec ne. No NETUŠILA jsem jak MOC SE MÝLÍM !!!!!!! A když jste mě pak krok po kroku vedla po cestičce zpátky, nestačila jsem se divit, co všechno ze mě vypadávalo a jak ty kapičky černého smutného oleje stoupají na povrch a jak jsou schopné vzplanout ve žhavý plamen a sna ještě nikdy dříve jsem si nebyla schopna ani tak živě uvědomit své pocity, jak se mnou doslova "cvičí a točí mě v kole. Ještě více mě doslova překvapilo, co všechno se mi vybavilo při opakování jednotlivých vět i ze současného života. A jak mi to najednou zapadalo do mého současného života.

Velice zajímavá životní zkušenost. Nemám pocit, že by se můj život nějak významně za těch pár dní změnil. Naopak se mi hodně změnil můj pohled na život a již přesně vím, že události, které by mě vykolejily ještě před týdnem, případně jedna opravdu velice nepěkná událost ze včerejšího dne by mě přivedla do totálního amokového šílenství. Tak tyto události prošly skrz mě, nebo kolem mě ani nevím, s úplnou lehkostí bez toho, že by vyvolala jakékoliv negativní emoce. A jedna velice pozitivní, můj můž snad poprvé v životě něco pro mně udělal bez toho, že bych mu to musela jakkoliv naznačit, nebo dokonce říct, ať udělá. Skvělé.

Ještě jednou moc, moc, moc děkuji za to, že díky vaší práci, je svět a život krásnější. Je to poklad mít v sobě takovýto potenciál, který otevírá staré bolesti v slzách a zkrášluje život nám ostatním do krásné barevné duhy, stejně tak, jako když se duha vykrystalizuje po bouřce a dešti.

Re: Změna náhledu na vše.

(Jana Cop mamince 4 dětí, 14. 5. 2014 17:38)

Velice moc, Janičko, děkuji za reakci a pěkná slova. Jsem ráda, že jste se ozvala. To mě moc těší. o to jde, o změnu náhledu. A že v jakékoli situaci můžeme zůstat klidní a napojení a prostě dělat to nejlepší, co se dá. S láskou k sobě a ostatním. A teď mnohem více vidíte objektivní realitu. A tím můžete vybírat ze spektra možností "reality" i jiné než dřív. Péči manžela, klid, jiný vývoj, jiný život. Pořád platí, čemu věnuji pozornost, to se děje a to tvořím. Viďte vše dobré, lepší na všem, věřte v nejlepší vize a řešení a tak to nejspíše vše půjde. Mějte se také moc krásně a třeba někdy přijďte na některou z akcí, meditací, ráda vás uvidím.

Milá Janičko,

(Iva, 26. 4. 2014 20:07)

Milá Janičko,
Ty krásná bytůstko, hvězdičko z nebes, andílku sjedním křídlem / obejmu tě a uvidím dvě křídla /, rozzářený paprsku slunce, vodo plná života, vánku kolébko radosti, i temná noci plná pohlazení,

ukázala jsi mi nádhernou cestu vesmírem, má víra mi pootevřela dveře, duchovní učitelé nechali nakouuknout, ale ty jsi mi dala odvahu jít dál.

Znát svobodu, radost z poznání, jmenovat strach - soucítit s ním, pohladit ho a nechat ho rozplynout jako vánek.Zažít tolik různorodých barev vesmíru ,najít lásku každičké duše, cítit teplo, vnímat štastný a krásný radostný život , nadechnout se a občerstvit se , hledat a nalézat, ................ ach ta láska spojnice všech vyznání.

Ukázala jsi mi cestu jak získat pokoj,
milovat tam, kde je nenávist,
odpouštět tam, kde jsou křivdy,
sjednocovat tam kde je svár,
říkat pravdu tam kde je omyl,
probouzet naději tam, kde je zoufalství.Smějící seNevinnýLíbající

Janičko, zažehneš světlo tam, kde se stahují temnoty a vnášíš radost, když se šíří starosti.

Mnohokrát díky, díky, díky!!!!!!!!

Re: Milá Janičko,

(Jana Cop, 26. 4. 2014 20:09)

Ivi, já jsem úplně dojatá, jak ty to krásně píšeš. No nádherná úplně báseň. To ty jsi jenom s pomocí všeho dobra našla poklady v sobě dávno uložené.
Děkuji ti moc a vše ať regeneruje v té lásce, kterou produkuješ neustále.
krásné dny měj jana

problém partnerský

(Renáta Petřeková, 17. 4. 2014 12:46)

Dobrý den,momentálně řeším vážný manželský problém,manžel má dlouletou milenku a už půl roku,kdy se do provalilo se není schopen rozhodnout,s kým chce nadále být.Trvrdí,že nás má rád obě,že o mě nechce přijít a momentálně máme měsíční pauzu ve vztahu.kdy on bydlí s ní,aby si prý ověřil,že ona není ta pravá.Já se léčím antidepresivy,nevím jak dál,vím,že i on má vleké psychické problémy,ale nijak je neřeší.Chtěla jsem se zeptat,zda by mně Vaše metoda mohla pomoct ke znovunalezení sama sebe,nabytí vnitřího klidu,zbavení strachu z budoucnosti a nalezení odvahy to celé vyřešit,protože on toho není schopen a já už takto dál žít nechci.On by k Vám určitě nešel i když podle mého,by to taky potřeboval.Děkuji za odpověd.

Re: problém partnerský

(Jana Cop-odpověď, 17. 4. 2014 21:31)

Krásný den Renatko,
Určitě vás to vede správně, když to chcete vyřešit a nechcete se trápit.
A jediná cesta je myslím právě jít do sebe a tam vše opravit. Vše, co se nám děje , je odrazem naší mysli.
Jistě se hodně vyřeší, změní se náhled. Stejně vás trápí vaše pocity a ty téměř všechny původně mají kořeny ve vašem dětství. Skutečně se dají věci brát prostě takové, jaké jsou. A v jakékoli situaci je možno být šťastný a v pohodě. A takovém stavu vždycky víme přesně víme, co máme dělat, protože nás vede intuice. A i vy to víte a budete vědět. A pak uděláte to, co je nejlepší pro vás všechny. a když vy to budete mít v sobě porovnané, pak se může manžel začít chovat úplně jinak, nebo vy a věci můžou nabrat nečekaný spád. Ale jste schopná být u toho v pohodě.
Klidně mi zavolejte, probereme to a jestli budete chtít, najdeme i termín.
Moje nové stránky a všechny kontakty jsou zde dole, tak se můžete ještě podívat na ledacos. Zatím mějte krásné dny a ať jste brzy co nejvíce šťastná, ať už to bude jakkoli. Jana www.tancimzivotem.cz

moje mailová adresa

(Renáta Petřeková, 17. 4. 2014 12:48)

můj mail renatapetrekova@seznam.cz

Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce...

(Jarka, 7. 4. 2014 23:15)

Ahoj Jani,
tak se znovu ozývám v tomto krásném sluníčkem prozářeném dni, jak pokračuji dále po RUŠce. Mohu říci, že jsem sama sebe překvapila tím, že v sobotu 5.4. jsem se sama přišla přitulit k partnerovi (po více jak dvou letech) a jeho hlazení mi tentokráte bylo příjemné a my spolu strávili krásné něžné chvíle. I partner je více pozorný, jemný, něžný a komunikace se výrazně zlepšila. Cítíme vzájemnou lásku.
A aby toho nebylo málo, tak toho dne jsme objevili a naplánovali si společnou poznávací a dobrodružnou dovolenou, po které jsme toužili, ale vždy jen mluvili a nikdy neuskutečnili. A i když měl partner naplánovanou dovolenou až v srpnu a ta dovolená je už v červenci, jeho spolupracovníci se vzdali své dovolené v jeho prospěch a posunuli si ji na jindy, takže si můžeme splnit jeden z našich cestovatelských snů.
A já dneska na pracáku dostala na 8 měsíců podporu, takže se mohu vklidu rozmyslet, jak dál ve svém pracovním životě. A udělala jsem si radost a koupila si dnes krásné blankytně modré plavky (také po letech) a super maskáče na dovču. Jsem šťastná!(á právě se spustily slzičky štěstí). Děkuji Vám! Těším se na další setkání s Vámi!
Ještě pár letáčků jsem rozhodila, ať jsou i další lidi šťastní, ti, které Váš letáček přitáhne, tak jako mne, když jsem byla zoufalá a nevěděla kudy kam.
Děkuji andělé, že jste mé kroky, tenkrát v mém zoufalství, vedly do Fajneho kafe v Opavě!
Ještě chci dodat, že, i když jsme řešily s metodou RUŠ nakonec vztahy(tak to chtěla má duše) a né finance, s čímž jsem původně přišla, řekla bych, že se mění k lepšímu nejen ty vztahy, ale dokonce i ty finance(nedávno zrovna ke mně nějaké penízky přišly, podotýkám, že z neočekávaného zdroje), a co se týče pracovního života, beru to s nadhledem, no a co, jsem nyní zatím nezaměstnaná, ale mám aspoň čas a klid si vše pořádně promyslet, vypustit, odpočinout si a v tom klidu už teď mne napadají tvořivé myšlenky a začíná se pomalu klubat plán, jak svou situaci zvládnout.(Slovo problém už nepoužívám, nahradila jsem ho slovem SITUACE).
Tak zatím pa Jarka

dopis 1.:...Jinak se mám skvěle, je mi lépe, více se usmívám, zklidnila jsem, více si povídáme s partnerem, obrázek a text pod ním, který jste mi nakreslila a napsala mi visí u postele, kousek od mojí hlavy, když jdu spát či ráno vstávám i během dne, když jsem doma , koukám na něj nebo na něj položím dlaň(pak cítím energií, jak pulsuje) a pročítám text pod obrázkem, který mi dělá dobře...

Re: Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce...

(Jana Jarce, 7. 4. 2014 23:25)

To je všechno úúúúúžasné Jaruš. Kroky vás vedly kam třeba, protože jste krásně poslouchala své nitro. A berete vše super a tak je vám vše nakloněné. Jsme všichni jeden celek a pomáháme si . Děkuji také moc a at se cesta vydaří. Krásné dny Jana

Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Eva , 12. 3. 2014 20:03)

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z RUŠ terapie pod vedením paní Jany. Nad objednáním jsem velice váhala. Když jsem se sama sebe ptala proč, zjistila jsem, že jediným prostým důvodem jsou peníze (jsem studentka). Ale řekla jsem si – jaká je lepší investice, než sama do sebe? Do svého štěstí? Do své vnitřní pohody a spokojenosti? Představa nového oblečení oproti těmto vyjmenovaným pokladům byla k pousmání, a proto jsem více neváhala. Nejdříve jsem napsala e-mail, na který p. Jana vzápětí odpověděla, pak jsme se domluvily telefonicky na termínu a do měsíce už jsem seděla v příjemném prostředí jejího pěkného domečku. Terapie probíhala kolem 4,5 hodiny a byla hodně hluboká, intenzivní a náročná. Výsledky za to stály. Měla jsem celou řadu psychických blokád, zaměřily jsme se na všechny vyjmenované, ale nejvíc na tu nejpodstatnější – na problém, se kterým jsem za paní Janou přišla pro pomoc (v jeho důsledku trpěla depresemi, úzkostmi a fyzickými nevolnostmi). S tímto problémem (a jeho důsledky) mi paní Jana pomohla na 100 %. Cítím se v pohodě, cítím se uvolněná, cítím se svobodná, cítím, že má budoucnost bude krásná. Úžasné.

Po terapii se mi potvrdil můj názor – člověk má odpověď v sobě a je v jeho kompetenci si svůj problém vyřešit sám. Ano, ale může to trvat i roky, nebo celá desetiletí! Proč ztrácet čas, když mám na dosah skvělého terapeuta, který přesně ví, jak pomoci během pár hodin, dní? Který přesně ví, jak mě ,,naťuknout“:)?

Jednou větou: „Paní Janu (Janičku:)) srdečně doporučuji“ a šířím dál, protože mám radost, že tato metoda funguje a že máme každý možnost žít svůj život snů! Nemáte co ztratit, můžete jen získat ;). Přála bych všem, které to za p. Janou táhne, ať jdou a ať mají taky takové úžasné výsledky jako já. Mimochodem účastním se i seminářů, které jsou taky úžasně obohacující (mohla bych psát do aleluja:)..

..a když to po sobě čtu zní to až neuvěřitelně :).. ale je to tak.

Všechny zdravím a přeji krásný den

a Vám paní Jani D Ě K U J I, že jste a předáváte svou krásnou energii dál.

Re: Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Jana van Coppenolle, 12. 3. 2014 21:31)

Evičko, mockrát děkuji za krásná slova. A hlavně jsem moc ráda, za ta zlepšení, moc mě to těší. Ne každému se chce napsat, co se změnilo a je super vědět o výsledcích. mějte se moc a moc krásně, ať se daří ve všem s tím krásným napojením, které máte. jana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující »