Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milá Jani

(Iva, 4. 7. 2013 23:06)

Díky za to co děláš, to poznání že život je radostný ,štastný,veselý, zábavný,prostě takový jaký ho chceme mít a ještě díky tobě vědět jak na to, je úžasné.Každé setkání s tebou je pro každého přínosem.Jsem ráda ,že se ti daří a přeji Ti hodně úspěchů ve tvé práci.Ať je co nejvíce lidiček kteří vědí jak šířit lásku a být šťastný,užívat si života.
Pejsek u nás zůstal, krásná zkušenost. Iva S

Vnitřní klid

(Zuzka, 27. 6. 2013 13:37)

Myslím, že nadpis vystihuje vše, v životě jsem se necítila tak klidná a smířená, přítel ze mě nemůže vyjít z úžasu jak jsem v pohodě :-). Děkuji moc!

Zázrak

(Olga, 18. 6. 2013 6:53)

Dobrý večer Pani Jano ( nebo spise Jani). Ani Nevím jak Vam poděkovat, ale tohle je zázrak. Jste výjimečná zena, hlavně moc zlata. Jsem přesně takova, jak jsem si přála. Vrátili jsme se zpátky jako rodina k sobě, akorat partner tu novou Oli nezvládá. Je podrážděný a víc pije . Mějte se moc hezky mockrát Děkuji. Olga k.

Re: Zázrak

(Jana van Copenolle, 18. 6. 2013 6:57)

Olinko, to je skvělé. No jo, ono to nese někdy otřesy, návraty k sobě. Máte náskok, tak teď najít v sobě hodně trpělivosti, lásky a pochopení k němu a uvidíte, jak se to bude vyvíjet. Mějte se čím dál tím lépe a štastně. Po tom, co z vás konečně spadlo po těch letech si už užívejte život, a s vámi i vaše děti.

Poděkování

(Miroslav, 3. 6. 2013 20:26)

Před časem jsem Vás požádal o terapii pro známého, který byl ve velmi svízelné situaci. Již po telefonátu s Vámi jsem poznal změnu jeho nálady a myšlení.
Po návštěvě u Vás byl on sám velmi překvapen a spokojen-
Moc Vám díky.
Krásný večer. Miroslav.

Re: Poděkování taky ode mne

(Jana van Copenolle, 4. 6. 2013 23:38)

Děkuji moc Miroslave, to mě moc těší a jsem ráda, že mi to píšete. Ne každý klient chce takové zpětné info udělat a tak mě to vždy potěší. mějte moc krásné dny Jana

Nejen pro chlapy

(Bogdan Niemiec, 27. 5. 2013 20:43)

Zdravím všechny co se zrovna rozhodují. Jelikož jsem člověk, který se emocím a projevování pocitu do svých 29 let vyhýbal, RUŠka pro mně je vždycky solidní záhul, proto bych chtěl moc poděkovat paní Janě. Spolu jsme našli spousty věcí, které ovlivňovaly můj život.Opět to bylo těžké ale nelituju.Fajn pocity po RUŠce ve mně pořád zustávají, poprvé tak dlouho.Děkuju Jano, děláš to moc dobře.A co vy chlapáci co se trápíte a nevíte co s tím nebo vy, co ve skrytu duše víte, že na slovech vaší partnerky opravdu něco je. Chcete opravdu něco změnit? Stačí se jen rozhodnout. Já jsem to udělal a nestydím se za to. Bylo to těžké ale výsledek za to stojí! Doporučuju. ... tak co chlapáci jak jste se rozhodli?

terapie mi pomohla

(Táňa, 19. 4. 2013 13:12)

Milá Jano,
jsem ráda,že Vám můžu napsat,že mi Vaše terapie pomohla.Cítím se o hodně lépe a dovedu si o hodně víc nebrat věci osobně a dívat se na ně s nadhledem.Vaše myšlenka dívat se na manžela jako na trenažer(vidět, co ještě mi na něm vadí) ,je výborná.Pořád si ještě uvědomuji věci,které s Vaší terapií souvisí.
Ráda se někdy zúčastním akcí,které pořádáte.

Přeji Vám krásné jarní dny a těším se někdy nashledanou.
Táňa

Tak nějak lehčí (aniž by člověk zhubnul) :)

(Jana, 17. 4. 2013 10:44)

Milá Jani, co napsat k metodě RUŠ, nějak mi chybí slova. To se prostě musí zažít! Jsem vděčná za to, že jsem Vás poznala a velmi ráda se zúčastním dalších akcí, které budete pořádat. Budu vřele doporučovat všem, kteří touží žít lehčeji, čistěji a veseleji.
Hezké dny přeji a těším se na další shledání.
Jana

Zdravím tě Janičko

(Marcela, 5. 4. 2013 18:32)

a chci moc poděkovat za to, jak ses mi v úterý věnovala. Mohu Ti říct, že jsem přijela odpoledne domů a spala a spala a spala. Byla jsem překvapená, jak mě to zmohlo :) . No ale jak jsi sama říkala, udělaly jsme kus práce. Dnes jsem byla na kontrole u lékaře - výsledky jsou stejné jak před 4 měsíci, což pro mě zní optimisticky. Navíc jsi mi dodala hodně optimismu a díky za poslaný odkaz na práci Marka Komissarova - úžasně zajímavé.
Měj se krásně, ve čtvrtek se uvidíme :)
Marcela

Přednáška v Ostravě & Oriflame

(Barbora, 18. 3. 2013 0:09)

Dobrý den, zajímá mne přednáška v Ostravě v Oáze poznání. Na stránkách se píše, že se koná ve středu 8. 4. 2013. Leč to je pondělí, takže se jedná o pondělí 8. 4, nebo o středu 10. 4.?
Také mě zaujala Vaše spolupráce s Oriflame. Co říkáte na hojné používání parabenů v přípravcích této firmy, nevadí Vám to u kosmetiky, která se označuje za přírodní? A jak je to s částicemi hliníku v deodorantech Oriflame?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den!
barboraOZ@hotmail.com

Děkuji...

(O., 1. 3. 2013 13:34)

Zářící oči, v nichž odráží se nebe,
svým pohledem hladí všechny okolo sebe.
Spontánní smích, co její rty stále zdobí,
harmonii radosti a štěstí v ostatních snoubí.
Ladný pohyb, co její křehké tělo umí roztančit,
o její energii a síle nám dává přesvědčit.
Její dotek, její objetí hřejivé,
Zemi s Nebem jimi ona v sobě spojuje.
Myšlenkám tvar a jasnost dát dokáže,
krokům zas lehkost, směr i cíl ukáže.
Tolik tajemná a vzdálená je,
ta hvězdička, co stále se raduje.
Myšlenky na ni pořád se vrací,
stala se podnětem, sny i inspirací.
Za možnost ji potkat životu děkuji,
za její bytí na tomto světě se raduji :-)

Re: Děkuji...

(Jana, 3. 3. 2013 17:28)

úžasné a moc moc mě to potěšilo.Nemám jak a jinak poděkovat tvůrci a a tak aspoň takto posílá hvězdička samá zářivá sluníčka

Prosím o radu

(Bohata jarmila, 1. 3. 2013 19:37)

Dobrý večer.Chtěla bych k narozeninám mé snachy ,dát jako dárek terapií Ruš.Mužete mi poradit jak to udělat.Mohla by vás navštívit v říjnu 2013.Děkují J.Bohatá

Re: Prosím o radu

(Jana van Copenolle, 3. 3. 2013 17:24)

paní Bohatá, ráda vám vše řeknu a domluvily bychom, ale nemám teď jak na váš vzkaz odpovědět osobně.Prosím napište mi na mail nebo zavolejte na 776 627 442.
Jako dárek je vhodné dát tuto terapii jen člověku, který ji chce a vnímáte, že by rád na sobě takto popracoval. Jinak u člověka, který se o takovéto věci nezajímá, by nemusela mít efekt. U terapie je nutná naprostá spolupráce a touha klienta své potíže vyléčit a věci změnit. Lepší bude osobní konzultace. Krásný den zatím.Jana

Jedno páteční dopoledne

(Karla, 16. 2. 2013 20:28)

díky, stálo to za to. Těším se na další setkání:-)

mám potřebu si zazpívat

(Pavla, 12. 12. 2012 16:24)

Dobrý den, Jani,

Ty dva dny od našeho setkání byly pro mě hodně zajímavé. jednak mě všechno, co jsem si vybavila překvapilo, měla jsem ty živé obrazy znovu před sebou. a musela jsem se tomu poznání, jak to vlastně všechno bylo pousmát. včera večer jsem přijela domů a bylo vidět, jak je manžel zvědavý. tak jsem mu to vylíčila a byla jsem se sebou velmi spokojená, že jsem dokázala od toho všeho získat odstup. takže jediný, kdo během mého vyprávění slzel byl můj muž. ráno a i během dne mám spontánní potřebu si zazpívat - je to milé. co se týče fyzického stavu, hodně mě ty dva dny bolelo na hrudi. snažila jsem se hodně pít a tím se to zlepšilo. asi jsem měla něco hodně hluboko usazené a tak asi ještě bude trvat, než se mé tělo zharmonizuje. dám vědět.
ještě jednou děkuji za milé setkání. jste skutečný profesionál. mimochodem, manžel by se za Vámi taky rád zastavil. budete mít ještě volný termín letos?

Poděkování a má záda

(Věrka, 4. 12. 2012 15:22)

Dobrý den paní Jano,

už týden hledám ty správná slova jak vám poděkovat. Myslím, že metodu RUŠ moc nechápu, ale vím, že jste mi pomohla a uzdravila záda. Je to jiné než regrese, po té člověk cítí úlevu hned. Teď to bylo trochu delší, ale ten
zázrak jsem si opět uvědomila. Těžko se mi vstávalo při delším sezení. Některé polohy byly obtížné. Nechtěla jsem k lékaři, věřila jsem, že je něco co mi pomůže a potkala jsem vás. Už dokonce uvažuji o cvičení. bavilo mě od malička tančit a břišní tance by mohlo být to pravé. Jen seberu víc odvahy. Měla jsem strach z některých pohybů, protože mě ta bolest omezovala. Teď je pryč a já mám pocit, že bych mohla zase něco zkusit.

Děkuji vám paní Jano, děkuji

Věrka

Bylo to silné

(Radana, 2. 11. 2012 8:25)

Dobrý den, paní Janičko,
velice Vám děkuji za vše, co jste mi poslala, a ještě jednou i za páteční setkání. Bylo to velmi silné. Od té doby se stále chystám, že Vám napíšu, co je nového, ale zatím nemám co. Pořád jsem nějaká utlumená, zpomalená, vnitřně ztišená. A taky nachlazená. :-) Je pravdou, že necítím úzkost a strach, v nichž jsem již mnoho let žila, nebo je aspoň necítím tak silně jako předtím. Řekla bych, že se z toho pátku vlastně ještě pořád vzpamatovávám. A vlastně ani nevím, jestli mám něco "převratného" očekávat. V pátek jsem se Vás zapomněla zeptat, co se bude dít dál, jestli je to tedy možné říct. Jaká změna mě čeká, s čím můžu počítat, dá se určit časový horizont, do kdy se změny projeví,... a projeví se vůbec něco?
Možná se to opravdu nedá říct, každý reaguje jinak, já jen asi potřebuji pořád nějaké ujišťování, že jsem na dobré cestě, že se vše změní k lepšímu.
Každopádně můžu říct, že naše páteční sezení bylo asi to nejsilnější, co jsem v této oblasti zatím zažila.
Děkuji Vám za to a přeji hezký večer.
Radka

Re: Bylo to silné-odpověď na otázku Radanky

(Jana van Copenolle, 2. 11. 2012 8:30)

Radanko, tak to jsem ráda, že to tak vnímáte. No co čekat, Je super, že odešla úzkost a nervozita. Povolily cestičky pro přísun světla, tak ted je to na vás. Čerpejte, jde ho tady obrovské množství. Ted, když se v hlavě vymazalo hodně nesmyslů., do těch prázdných míst napište samé pozitivní vize a myslete hezky a láskyplně a opravdu pozitivně. Budte hodně v srdci, budte vděcná vesmíru a všem a všemu, za co se jenom dá, každý den aspon pár minut, děkujte a milujte, hledejte na všem a na každém to lepší. Měnte způsoby svého myšlení za zaběhaných vzorců na nové.
Kultivujte a posilujte nádherný obraz svého krásného vztahu s partnerem a budte v něm stastná. Myšlením tvoříme realitu a podporujeme ji svými emocemi. Ty nepříjemné, které vás držely ve staré realitě, zapsané pomocí bolavých emocí z dětství jsou ted pryč. Do prázdných míst ted nově a dospěle napište váš nový krásný a radostný život v partnerství. Jak si to ted uděláte, takové to budete mít. Budte odvážná veselá a vědoucí, že vesmír vám rád splní každé přání a představu, úplně jako milující rodič. Jen si to vychutnejte a tvořte. Krásné dílo. No a podle intenzity budou i rychle výsledky. Někdy jsou hned, někdy je někdo ani nevidí, jen je v pohodě , je to fakt různé.Dejte zase vědět. Jana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující »