Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje nové stránky jsou www.tancimzivotem.cz

Od dětství mě zajímá lidská psychika, vztahy mezi lidmi, udržení věčného mládí a pružnosti těla i mysli. Byla jsem gymnastka. V dospívání jsem začala cvičit jógu. To trvá stále. Později jsem učila děti i dospělé různým druhům pohybu. Dnes učím břišní tance. Spontánní tance. Improvizaci v tanci. Relaxace v pohybu. Aby všechny složky naší bytosti byly v souladu. Láska k vlastnímu tělu a životu.

 

Oslovila mě spousta knih a učitelů na mé cestě hledání harmonie a pochopení života. Absolvovala jsem Silvovu metodu, kdy jsem se rozhodla vytvářet svůj život sama. Numerologie, Astrologie, kreslení pravou hemisférou.Hluboké meditace a vhledy, které přicházely. Karla Nejedlého jsem potkala v roce 2007, jeho metoda mi velmi pomohla v osobním životě a zapadla mi dokonale do všeho, co jsem se kdy naučila. Souznila se mnou a rozhodla jsem se ji studovat a předávat dále. Funguje a snadno, u mě i u jiných. Moc se těším na další nádherné zkušenosti, které život chystá. Medoda ruš mě provází již 6 rokem a jsem s ní velmi spokojená jak u sebe, tak prací s klienty, kteří se krásně rozsvěcují. Myslím, že je to skutečně práce pro lepší lidství a svět. Troufám si říct, že jako terapeut jsem zkušená a práce je velmi kvalitní a hluboká. A moc mě baví.

 

Knihy, které mě ovlivnily:Tvůrčí představivost, Světelná Tantra, Hovory s bohem, Čtyři dohody, Zasvěcení, nyní knihy V. Sinelnikova a mnohé mnohé další.