Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se vlastně při RUŠ děje a jaký je záměr

10. 2. 2014

Když se podíváme za všechny jednotlivé cíle, které nám naše mysl a přání předkládájí( a to je úplně v pořádku), pak cíl máme doopravdy jeden. My většinou říkáme -být zdraví a šťastní.

Když s klienty na začátku terapii mluvíme, většinou se shodneme na tom, že jsme vědomí – moudré a božské. A že ten náš kousek vědomí je zastřen různými clonami, bloky, překážkami. Výhradně vytvořenými myslí. Našimi i přejatými názory. Vším, čemu jsme za existence ( či v generacích) uvěřili.

1011547_515413301873938_2083453868_n

Touhou každého z nás (kousku božského celku) vlastně  je vrátit se úplně nebo zatím co nejblíže k té původní  jednotě. K otevření se moudrosti, radosti, božství v nás. Dokonalosti, talentům. Ke všemu, co k absolutnímu potenciálu patří. (Má inspirativní stránka k jeho objevení: https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial) . Víme někde uvnitř, že v tom stavu nám bude nejlépe.

Vnímám, myslím, cítím, věřím  -  že to, co hledáme je znovu ten původní stav. A tomu se dá říkat bytí, božství, radost, světlo, bůh, vesmír, láska.  Patří k tomu automaticky hojnost, zdraví, krásné vztahy, ideální partnerství, intuice, ispirace. Vědění, co má člověk právě a vždy udělat. je to napojení na zdroj. Velmi příjemný stav. Hlava myslí, jen kdy je potřeba. Možnost jen být. V tom stavu přichází odpovědi na jakoukoli otázku. Víme, co je v dané chvíli nejlepší udělat. Můžeme si odpočinout a všechno jde samo. A dobře. Dějí se náhody a „zázraky“.

Díky terapii, v tomto případě metodou RUŠ, vlastně odstraňujeme nánosy a bloky. Díky tomu jsme propojeni se zdrojem. Jsme „v proudu“. Otevřeli jsme cesty pro původní stav vědomí. Vyléčili staré buněčné vzpomínky(následky emociálních traumat) a tím je nastartováno vyléčení. Čehokoliv. Dá se říci-teče do nás světlo, láska tak, jak má. A kde je světlo a láska, tam je přirozeně zdraví.

Dojde k vymazání vadných přesvědčení, jako bychom zase měli prázdný papír. Jako na začátku. A teď je na nás, co si tam napíšeme, čemu teď budeme veřit. Když si to ohlídáme po terapii a mnohem více vědoměji už si mysl pohlídáme.  Zapojíme pozitivní myšlení, vděčnost. Čeho  si budeme všímat, to budeme posilovat v naší realitě. Ale vyčištění už si to napojení pohlídáme. Už si ho nenecháme vzít.  A budeme svůj život tvořit sami. A znovu budeme ve své síle.