Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co lze pomocí RUŠ vyřešit

23. 11. 2008

530657_547042271974855_2034679089_n.jpg

Prakticky jakékoli fyzické i psychické problémy

 

 Jakékoli fobie - i sociální fobie, strachy, obavy, úzkosti, lítost, smutky, deprese, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnost, pocit vyhoření, psychospirituální krize, "temná noc duše", strach ze smrti, sebevražedné sklony, anorexie (nechutenství) - i mentální, bulimie, alergie, bolest hlavy i migréna, trauma z rozvodu i rozchodu – ať už k němu došlo nebo ještě ne, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka; asi jeden z nejhorších prožitků je, kdy mamince zemře její dítě – během dvou hodin jsou všechny nepříjemné pocity vyčištěny.

Z PRAXE JEŠTĚ - Mužské problémy s partnerkami.

Impotence-vždy jako následek vnitřních bloků a traumat. 

   Kolena ženy po operacích,témeř problémy vůbec chodit- po vyčistění vztahu s matkou úleva od bolesti a následně psala,že s rodinou ujela 30 km na kole.

       Žena stále utíkající ze vztahů, problém vznikl despotickým chováním otce,výprasky-po vyčištění vše viděla jinak a dnes spokojeně žije s manželem a jejich malým synem. 

    Žena,jejíž syn se zadlužil,také celou rodinu,exekutoři - problém se čistil u ní, měla celé jeho dětství pocit,že zklamala, že si nevzala jeho otce, absolutně za syna převzala zodpovědnost-poté byla schopna věci vidět reálně a řešit záležitost konstruktivně a s nadhledem. 

    Setkala jsem se i s kuriozními programy,které lidi podvědomě žijí- například "Musím živořit,abych se vyvíjela".  Nedostatek PENĚZ je také jen důsledkem bloků a víry v nehojnost.

           Nebo žena jejíž programy "Jsem obět nedbalosti lékařů" apod-ji dovedly v životě k mnoha nepodařeným operacim a skutečně si podvědomě vybírala lékaře,kterým se vždy něco nepovedlo. Na počátku všeho byla opravdu operace jí jako miminka-zbytečná.  Vesmír nám vždy zrcadlí a ukazuje to, v co uvnitř věříme a co si přitahujeme.

Ženy, které žijí nespokojeny ve svých rodinách, se svými muži-Většinou je to následek pro ni nepříjemných poměrů v původní rodině a vztahu k otci.

Lidé srůznými problémy, kterří trpěli buď přílišným nebo naopak minimálním zájmem ze strany rodičů. 

Také bloky vzniklé příchodem sourozence do rodiny. Věci s nimiž se běžně setkáváme ve svých životech a programy si prostě od dětství VŠICHNI tvoříme.

Mnoho dalších klientů, kteří po terapii vnímají nadhled a vnitřní klid.Schopnost řešit problém mnohem účinněji, pokud se v tom nenořím vlastními strachy a emocemi.

V mnohých případech se po vyčištění přestávají stresující události vůbec dít. Bylo to totiž nutné jen kvůli nám, abychom si to zpracovali. Po našem pochopení už to žít nemusíme.

 Jsou to naše POCITY, které nás nepříjemně ovlivňují.

Ty se dají řešit úplně a navždy.

Přitom dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí, k prozření.

Vlastní zkušenost je nenahraditelná a hlavně nepřenosná.

 

 

 

Všechno má totiž jasnou příčinu, NIC se neděje náhodou. Tím, že VYŘEŠÍME SKUTEČNÉ PŘÍČINY současných potíží, je metoda RUŠ až zázračně účinná, a navíc s trvalým efektem.Je to metoda naprosto logická a věcná,i ti hodně rozumoví najednou pochopí,že to,co dosud žili,si způsobili sami. Pochopí,jakými myšlenkami. A že od této chvíle si mohou tvořit život jinak.


 

  • při RUŠ v každém okamžiku víte, co se děje, pracujeme při plném vědomí - klienta i mého :-). Snadno se ji učí dospělí i děti
  • využívá stejné principy jako regresní terapie, ale je jednodušší, rychlejší, šetrnější a bezpečná
  • oproti regresní terapii stačí vyčistit programy pouze v tomto životě,do kterého jsme si vše nevyřešené stejně přenesli.Metodou RUŠ se tato záležitost vyčistí navždy
  • Více najdete na mých inspirativních stránkách  www.facebook.com/ObjevSvujPotencial